Zarządzanie dokumentami, cyfrowa archiwizacja i obieg dokumentów w biurze to Twoje wyzwanie? ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwie.

Rozwiązania DMS i ECM muszą być dostosowane do wielkości i wymogów różnych firm. Dlatego opracowaliśmy właściwe produkty dla firm każdej wielkości. Czy to mikroprzedsiębiorstwa i małe firmy z niewielką liczbą pracowników, średnie firmy zatrudniające kilkaset osób czy też globalnie działające koncerny z tysiącami zatrudnionych – my mamy właściwe rozwiązanie na potrzeby Państwa biznesu.

Nasze ELO ECM Suite – modułowo skonstruowane ELOprofessional dla firm średniej wielkości oraz ELOenterprise niezależny od platformy system high end dla dużych firm i koncernów – to kompleksowe oprogramowanie oferujące całościowe rozwiązania w zakresie Enterprise Content Management.

Dopełnieniem tej oferty jest aplikacja ELO DMS Desktop, która umożliwia zintegrowaną pracę z funkcjonalnościami ELO w ramach standardowych aplikacji Microsoft Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel). ELO w postaci ELOxc for Microsoft EWS oferuje wydajny system do zarządzania wiadomościami e-mail, który pozwoli odciążyć Państwa serwer Microsoft Exchange i spełnić ustawowe wymogi dotyczące archiwizacji oraz RODO. Portfolio dopełnia ELOoffice, idealne wejście w świat cyfrowego zarządzania dokumentami dla małych firm oraz dla osób fizycznych prowadzących
działalność gospodarczą.

Poniżej znajdą Państwo przegląd linii produktów ELO i ich porównanie na podstawie kluczowych obszarów funkcjonalnych.

Rodzina Produktów ELO

ELOenterprise jest niezależnym od platformy, wysoko skalowalnym, ze zdolnością obsługi rożnych podmiotów,wysokiej klasy rozwiązaniem, które sprawdza się przede wszystkim w centrach przetwarzania danych i na portalach. Dlatego też ELOenterprise idealnie nadaje się do stosowania w dużych firmach i korporacjach. Zorientowana na usługi architektura (SOA) ELOenterprise umożliwia optymalną integrację funkcjonalności ELO ECM z charakterystycznymi dla przedsiębiorstwa procesami biznesowymi.

ELOprofessional jako modułowe rozwiązanie klient-serwer zostało stworzone na potrzeby średnich przedsiębiorstw. Indywidualnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa rozwiązanie ECM/DMS jest możliwe dzięki modułowej budowie ELOprofessional. Dzięki znanej systematyce przechowywania i digitalizacji procesów w przedsiębiorstwie program charakteryzuje się krótkim okresem wdrożenia. Ponadto ELO można w prosty
sposób integrować ze wszystkimi wykorzystywanymi w Państwa firmie aplikacjami (Microsoft, Systemy CAD czy ERP).

ELO DMS Desktop zapewnia płynną integrację ECM z aplikacjami Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) i pozwala tym samym na pracę w znanym otoczeniu oraz łatwą obsługę, jeśli chodzi o przetwarzanie dokumentów istotnych dla firmy. Do wysoko wydajnych funkcjonalności ELO DMS Desktop należą między innymi łatwe archiwizowanie dokumentów za pomocą funkcji drag&drop, czyli przeciągnij i upuść, wygodne przetwarzanie dokumentów archiwizowanych zgodnie z wymogami prawa i sprawne wyszukiwanie.

ELOxc for Microsoft EWS. Zarządzanie wiadomościami e-mail jest dziś koniecznością dla każdej firmy ze względu na spełnienie ustawowych wymogów. Dwa elementy są przy tym bardzo istotne: ustawowy obowiązek przechowywania określonych dokumentów oraz ochrona danych zgodnie z unijnymi przepisami RODO. Efektywny system zarządzania wiadomościami e-mail jest podstawą ukierunkowanego i skutecznego zarządzania informacjami w firmie. ELOxc for Microsoft EWS zapewnia Państwu wszystkie niezbędne funkcje w tym zakresie.

ELOoffice jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania dokumentami i archiwizowania w małych biurach lub na pojedynczych stanowiskach pracy. ELOoffice wspiera optymalizacje i automatyzacje przepływu procesów roboczych w biurze poprzez cyfrowe zarządzanie wszystkimi dokumentami (pliki Office, poczta elektroniczna, faktury, dowody dostaw, faksy, itd.) w elastycznej i przyjaznej dla użytkowników strukturze przechowywania. Integracja z głównymi pakietami Office i Microsoft Outlook należą do standardowego zakresu funkcjonalności.

Podobne posty